В липні 2017 року Товариству з обмеженою відповідальністю «Жильнельфа Вельє» дізнався що Уманська місцева прокуратура розглядає звернення нібито адресоване заступником директора Висоцьким В.Ю.

Дане звернення адресоване:

Текст данного «звернення» направлений на дискредитацію Голови Жашківської районної ради, голови Жашківської РДА та нібито порушення з боку неназваних сільськогосподарських підприємств норм сівозміни.

Ознайомившись з так званим «відкритим зверненням, начебто направленим Висоцьким В.Ю. до перерахованих органів та організацій стверджуємо, що це або будь-яких подібних звернень Висоцький В.Ю. ніколи не готував, не підписував та ніколи і нікому не направляв.

Мета написання та направлення, начебто від мого імені такого листа провокаційна, та направлена на нанесення репутаційної шкоди як мені так і нашому підприємству.

Враховуючи останні події в селі Теолин, Монастирищенського району, а також поширенням в селі непідписаних листівок з недостовірною інформацією негативного змісту щодо ТОВ «Жильнельфа Вельє», вважаємо що до цього можуть бути причетні посадові особи СФГ «Нова Україна, Куролап І.С.

© 2015 Жильнельфа Вельє